MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 11

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3
 Spausdinti temą
Pigių Minecraft gift kodų krautuvėlė
PowerFruit
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 11:12
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 15
Įstojo: 19.01.14

Parduodu Minecraft gift kodus.
Dėl kainos visada galima pasiderėti, bei perkant daugiau negu vieną kodą bus taikomos nuolaidos.

Kainos:

Minecraft gift kodas - 22lt
Minecraft accountas - 17lt

Domina keitimai į betką.

Kodai bei accountai yra necardinti.


Atsiskaitymas:

Banku.
Sms žinute.
Paypal'u.

Kontaktai:

Skype: vaisiusv
el. paštas:


http://www.part.l...a5c141.png
Redagavo PowerFruit 23-01-2014 11:14
 
Siųsti privačią žinutę
dezymvm
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 14:08
Geimeris


Pranešimai: 713
Įstojo: 19.01.13

PowerFruit parašė:
Parduodu Minecraft gift kodus.
Dėl kainos visada galima pasiderėti, bei perkant daugiau negu vieną kodą bus taikomos nuolaidos.

Kainos:

Minecraft gift kodas - 22lt
Minecraft accountas - 17lt

Domina keitimai į betką.

Kodai bei accountai yra necardinti.


Atsiskaitymas:

Banku.
Sms žinute.
Paypal'u.

Kontaktai:

Skype: vaisiusv
el. paštas:


http://www.part.l...a5c141.png

Oj * graudu skaityt.
1. Giftai yra cardinti, tad gali čia nep*st proto kauše.
2. Pas mane daug pigiau :)
 
Siųsti privačią žinutę
PowerFruit
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 14:10
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 15
Įstojo: 19.01.14

Giftai yra necardinti, nežinodamas, prašau neskleisk klaidingos informacijos. Ir savęs nereklamuok mano temose, susikurk savo.
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 14:29
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Niekas cia to MC nepirks nes niekam jis neidomus.
 
Siųsti privačią žinutę
dezymvm
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 14:43
Geimeris


Pranešimai: 713
Įstojo: 19.01.13

PowerFruit parašė:
Giftai yra necardinti, nežinodamas, prašau neskleisk klaidingos informacijos. Ir savęs nereklamuok mano temose, susikurk savo.

Tu rimtai kažkoks atsiulpęs ar šiaip neišnešiotas, ar tau kas yra su protu negerai? Vapšie * esi, jei galvoji, kad kas nors patikės tavo pasakom, kad jie yra necardinti, kai pats tą parašei :DDDD Graudus * esi. :) O aš jau seniai temą susikūręs sau :)
 
Siųsti privačią žinutę
Extreamas
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 15:01
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1097
Įstojo: 01.05.12

dezymvm parašė:
PowerFruit parašė:
Giftai yra necardinti, nežinodamas, prašau neskleisk klaidingos informacijos. Ir savęs nereklamuok mano temose, susikurk savo.

Tu rimtai kažkoks atsiulpęs ar šiaip neišnešiotas, ar tau kas yra su protu negerai? Vapšie * esi, jei galvoji, kad kas nors patikės tavo pasakom, kad jie yra necardinti, kai pats tą parašei :DDDD Graudus * esi. :) O aš jau seniai temą susikūręs sau :)

Pritarių , nes giftai yra cardinti.
 
www.gameris.lt Siųsti privačią žinutę
PowerFruit
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 15:21
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 15
Įstojo: 19.01.14

Vadink mane kaip nori, tai vistiek nieko nepakeis. Giftai pas mane nėra cardinti, beveik visus juos esu laimėjęs per konkursus, žinau, kad netikėsit, bet bentjau savo nuomonės čia taip nereiškit.
 
Siųsti privačią žinutę
dezymvm
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 15:23
Geimeris


Pranešimai: 713
Įstojo: 19.01.13

PowerFruit parašė:
Vadink mane kaip nori, tai vistiek nieko nepakeis. Giftai pas mane nėra cardinti, beveik visus juos esu laimėjęs per konkursus, žinau, kad netikėsit, bet bentjau savo nuomonės čia taip nereiškit.

* tu tikrai adaptuotas. Jei laimėjai per konkursus, tai buvo duodami cardinti vistiek, bet tu jų nelaimėjai ir nep*sk čia visiem proto, nes, kad tu atsilupęs, tai negalvok, kad ir kiti tokie pat.
 
Siųsti privačią žinutę
PowerFruit
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 15:25
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 15
Įstojo: 19.01.14

dezymvm parašė:
PowerFruit parašė:
Vadink mane kaip nori, tai vistiek nieko nepakeis. Giftai pas mane nėra cardinti, beveik visus juos esu laimėjęs per konkursus, žinau, kad netikėsit, bet bentjau savo nuomonės čia taip nereiškit.

* tu tikrai adaptuotas. Jei laimėjai per konkursus, tai buvo duodami cardinti vistiek, bet tu jų nelaimėjai ir nep*sk čia visiem proto, nes, kad tu atsilupęs, tai negalvok, kad ir kiti tokie pat.

Tai jeigu pas tave ale "legalūs" gift kodai ir dar pigesni negu pas mane, tai dar nereiškia, kad pas mane cardinti. Turiu visų gift kodų įrodymus, kad pirkti buvo.
 
Siųsti privačią žinutę
dezymvm
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 15:49
Geimeris


Pranešimai: 713
Įstojo: 19.01.13

PowerFruit parašė:
dezymvm parašė:
PowerFruit parašė:
Vadink mane kaip nori, tai vistiek nieko nepakeis. Giftai pas mane nėra cardinti, beveik visus juos esu laimėjęs per konkursus, žinau, kad netikėsit, bet bentjau savo nuomonės čia taip nereiškit.

* tu tikrai adaptuotas. Jei laimėjai per konkursus, tai buvo duodami cardinti vistiek, bet tu jų nelaimėjai ir nep*sk čia visiem proto, nes, kad tu atsilupęs, tai negalvok, kad ir kiti tokie pat.

Tai jeigu pas tave ale "legalūs" gift kodai ir dar pigesni negu pas mane, tai dar nereiškia, kad pas mane cardinti. Turiu visų gift kodų įrodymus, kad pirkti buvo.

:DDDDDDDDDDDD Nu dar taip nematęs :DDD Tu rimtai kažkoks mažas kai buvai į skalbenkę galva trenkeisi turbūt. Pradžioi laimėjai, dabar jau pirkai, ar ne? Kauše tu kauše.. O jei tu apie, tai, kad iš minecraft.net pirkti, tai ir yra sup*stas cardinimas :DDD tu toks atsilupęs... didesnio dauno nematęs dar
 
Siųsti privačią žinutę
PowerFruit
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 15:54
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 15
Įstojo: 19.01.14

dezymvm parašė:
PowerFruit parašė:
dezymvm parašė:
PowerFruit parašė:
Vadink mane kaip nori, tai vistiek nieko nepakeis. Giftai pas mane nėra cardinti, beveik visus juos esu laimėjęs per konkursus, žinau, kad netikėsit, bet bentjau savo nuomonės čia taip nereiškit.

* tu tikrai adaptuotas. Jei laimėjai per konkursus, tai buvo duodami cardinti vistiek, bet tu jų nelaimėjai ir nep*sk čia visiem proto, nes, kad tu atsilupęs, tai negalvok, kad ir kiti tokie pat.

Tai jeigu pas tave ale "legalūs" gift kodai ir dar pigesni negu pas mane, tai dar nereiškia, kad pas mane cardinti. Turiu visų gift kodų įrodymus, kad pirkti buvo.

:DDDDDDDDDDDD Nu dar taip nematęs :DDD Tu rimtai kažkoks mažas kai buvai į skalbenkę galva trenkeisi turbūt. Pradžioi laimėjai, dabar jau pirkai, ar ne? Kauše tu kauše.. O jei tu apie, tai, kad iš minecraft.net pirkti, tai ir yra sup*stas cardinimas :DDD tu toks atsilupęs... didesnio dauno nematęs dar

Laimėjau beveik visus, bet tų kur laimėjau, irgi turiu įrodymus, kad buvo pirkti, paprašiau, kad duotų. O kai pas tave 5 gifta 15lt, tai gali jau net nesakyt, kad jie pas tave ale "legalūs".
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 15:55
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

PowerFruit parašė:
dezymvm parašė:
PowerFruit parašė:
dezymvm parašė:
PowerFruit parašė:
Vadink mane kaip nori, tai vistiek nieko nepakeis. Giftai pas mane nėra cardinti, beveik visus juos esu laimėjęs per konkursus, žinau, kad netikėsit, bet bentjau savo nuomonės čia taip nereiškit.

* tu tikrai adaptuotas. Jei laimėjai per konkursus, tai buvo duodami cardinti vistiek, bet tu jų nelaimėjai ir nep*sk čia visiem proto, nes, kad tu atsilupęs, tai negalvok, kad ir kiti tokie pat.

Tai jeigu pas tave ale "legalūs" gift kodai ir dar pigesni negu pas mane, tai dar nereiškia, kad pas mane cardinti. Turiu visų gift kodų įrodymus, kad pirkti buvo.

:DDDDDDDDDDDD Nu dar taip nematęs :DDD Tu rimtai kažkoks mažas kai buvai į skalbenkę galva trenkeisi turbūt. Pradžioi laimėjai, dabar jau pirkai, ar ne? Kauše tu kauše.. O jei tu apie, tai, kad iš minecraft.net pirkti, tai ir yra sup*stas cardinimas :DDD tu toks atsilupęs... didesnio dauno nematęs dar

Laimėjau beveik visus, bet tų kur laimėjau, irgi turiu įrodymus, kad buvo pirkti, paprašiau, kad duotų. O kai pas tave 5 gifta 15lt, tai gali jau net nesakyt, kad jie pas tave ale "legalūs".



Palapala, o ne tavo acaunts.lt ?
 
Siųsti privačią žinutę
dezymvm
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 16:03
Geimeris


Pranešimai: 713
Įstojo: 19.01.13

PowerFruit parašė:
dezymvm parašė:
PowerFruit parašė:
dezymvm parašė:
PowerFruit parašė:
Vadink mane kaip nori, tai vistiek nieko nepakeis. Giftai pas mane nėra cardinti, beveik visus juos esu laimėjęs per konkursus, žinau, kad netikėsit, bet bentjau savo nuomonės čia taip nereiškit.

* tu tikrai adaptuotas. Jei laimėjai per konkursus, tai buvo duodami cardinti vistiek, bet tu jų nelaimėjai ir nep*sk čia visiem proto, nes, kad tu atsilupęs, tai negalvok, kad ir kiti tokie pat.

Tai jeigu pas tave ale "legalūs" gift kodai ir dar pigesni negu pas mane, tai dar nereiškia, kad pas mane cardinti. Turiu visų gift kodų įrodymus, kad pirkti buvo.

:DDDDDDDDDDDD Nu dar taip nematęs :DDD Tu rimtai kažkoks mažas kai buvai į skalbenkę galva trenkeisi turbūt. Pradžioi laimėjai, dabar jau pirkai, ar ne? Kauše tu kauše.. O jei tu apie, tai, kad iš minecraft.net pirkti, tai ir yra sup*stas cardinimas :DDD tu toks atsilupęs... didesnio dauno nematęs dar

Laimėjau beveik visus, bet tų kur laimėjau, irgi turiu įrodymus, kad buvo pirkti, paprašiau, kad duotų. O kai pas tave 5 gifta 15lt, tai gali jau net nesakyt, kad jie pas tave ale "legalūs".

Nu tu bl*t vpš degradavęs esi. Toks graudus loh*s kad * :DDDD aš parduodu vienetą už 15 LTL invalide tu, prigautas esi ir gali nebep*st proto, kad necardinti yra kauše tu neišnešiotas

Slowly - ne jis. Tikras accounts.lt savininkas Pavelas, turiu jo tikrą skype.
Redagavo dezymvm 23-01-2014 16:04
 
Siųsti privačią žinutę
PowerFruit
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 16:05
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 15
Įstojo: 19.01.14

Vienetą už 15lt? Tai kodėl tavo temoje (http://www.gameri...d_id=11886) parašytą "5 giftų = 15lt"? Pas mane kodai yra necardinti, kaip jau sakiau, turiu įrodymus, kad jie buvo pirkti iš minecraft.net. Dar kitaip sakant, neperki - nerašyk, tu užsiimk savo pardavimu, aš savo.
 
Siųsti privačią žinutę
Extreamas
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 16:07
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1097
Įstojo: 01.05.12

PowerFruit parašė:
Vienetą už 15lt? Tai kodėl tavo temoje (http://www.gameri...d_id=11886) parašytą "5 giftų = 15lt"? Pas mane kodai yra necardinti, kaip jau sakiau, turiu įrodymus, kad jie buvo pirkti iš minecraft.net. Dar kitaip sakant, neperki - nerašyk, tu užsiimk savo pardavimu, aš savo.

Kaip imanomą taip nusipezėt? Skaitau tavo komentarą ir lužtų iš juoko...
 
www.gameris.lt Siųsti privačią žinutę
PowerFruit
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 16:13
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 15
Įstojo: 19.01.14

Yra įrodymai, kad kodai pirkti iš Minecraft.net, ko jums dar reikia? Kainą pakelt? Kad neatrodytų / neprisipisinėtumėt, kad cardinti? O kam to reikia? Įrodymų neužtenka? Būtina prie kitų prisikabinėt?
 
Siųsti privačią žinutę
dezymvm
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 16:15
Geimeris


Pranešimai: 713
Įstojo: 19.01.13

Aš tau sakau, jis turi proto negalę ir tiek. Sako turiu įrodymus, kad iš minecraft.net pirkti, nors neesmė, kad iš ten gift kodus galima pirkt TIK per kortą. Nu b*t tu toks nepilnavertis * esi, kad žiauru. Be to, toje temoje buvo URMU išpardavimas, nes tuo metu trūko kelių litų. Nu ką, laukiam naujų atmazų tavo.
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 16:18
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

Man jau graudu daros...
 
Siųsti privačią žinutę
dezymvm
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 16:24
Geimeris


Pranešimai: 713
Įstojo: 19.01.13

Slowly parašė:
Man jau graudu daros...

Ne tau vienam.. kas žiauriausia, kad sako, jog turi įrodymus, jog pirko iš minecraft.net, o esmė tame, kad ten giftus galima pirkt TIK per kortą.. atmazkes mėto kiaušinis ir vsio.
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-01-2014 16:26
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

zek zek, toj no scope bus
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Mc.mctowny.lt Minecraft serveris [1.16.1] [Quests] [Towny] Apie viską 4 01-08-2020 11:13
[Parduodu] GTA V Steam Gift [10 €] Skelbimai 1 07-07-2019 17:20
Minecraft-RPG.lt (kuriamas) Žaidimų svetainės, serveriai 6 07-10-2018 12:00
Dėl minecraft gamepad Žaidimų diskusijos 7 03-08-2018 22:06
GoldMC.lt - Auksinis minecraft serveris Žaidimų svetainės, serveriai 3 19-09-2017 20:17
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download