MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 18

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2
 Spausdinti temą
Gintaxo žaidimų kampelis
Gintaxas
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-11-2015 18:30
Vartotojo avataras

Super administratorius


Pranešimai: 1168
Įstojo: 16.07.08

Sukūriau šią skiltį tam, kad galėtume dalintis savo žaidimų istorija ir pasiekimais. Kad parašytumėte kokį žaidimą perėjote, kokie įspūdžiai ir panašiai. O dabar štai mano žaidimų istorija:
Pradėjau žaidimus žaisti su dendy ir panašiomis konsolėmis, kur jungiasi prie televizoriaus ir dedasi geltonos disketės. Žaisdavau labai daug įvairiausių žaidimų. Kaip ir daugumai įsimintiniausi žaidimai buvo Super Mario, tankiukai, Contra ir kiti. Pirmoji pažintis su PC žaidimais buvo mokykloje kai žaisdavau flash žaidimus, kokius tiksliai nepasakysiu. Po kiek laiko nusipirkom pirmą kompiuterį, bet buvo labai silpnas, veikdavo tik patys silpniausiai žaidimai, pagrinde DOS žaidimai. Geriausias žaidimas buvo Quake 1, jį žaidžiau gal pusę metų ir daug kartų buvau perėjęs. Po poros metų nusipirkom šiek tiek galingesnį kompiuterį. Jau galėjau pažaisti daugumą tuometinių žaidimų. Vienas iš labiausiai patikusių žaidimų buvo Grand Theft Auto 3, šiek tiek lagino, bet perėjau visą. Taip pat su lagu perėjau visą Need for Speed Underground, geri atsiminimai. Visus metus žaidžiau ntrasis Pasaulinis: Plieninis Kumštis tik vokiečių kalba, buvo nuostabi antrojo pasaulinio karo strategija reikalaujanti daug mąstymo ir taktikos. Dar vienas geriausių žaidimų su tuo kompiuteriu buvo Warcraft 3, žaidžiau jį apie pusę metų kol kompiuteris visai mirė. Galiu drąsiai teigti, kad tai geriausia visų laikų strategija. Buvo dar labai daug žaistų žaidimų su tuo kompiuteriu, bet kažko labai įsimintino dabar neatsimenu. Po dviejų metų nusipirkom jau tais laikais galingą kompiuterį, galėjom žaisti visus naujausius žaidimus, tik tada įsivedėm internetą tai galėjom viską parsisiųsti, bet greitis buvo tik 15 KB/s, tai siųsdavo košmariškai ilgai. Žaisdavau GTA: San Andreas, Call of Duty visos dalys iki 4. Need for Speed Most Wanted labai gerus prisiminimus kelia. Perėjau daugybę žaidimų. Kartą parsisiunčiau Worms 4: Mayhem ir labai užkabino, pradėjau žaisti kaip visi, bet po kiek laiko sutikau lietuvį, kuris žaidžia pro lygiu, taip žaisti nemokėjau kaip jis ir norėjau išmokti, pagrindinis naudojamas įrankis buvo virvė. Po truputį pradėjau taip mokytis žaisti, prikalbinau draugus prisijungti tai kartu žaidėm ir buvo paskata tobulėti. Po gal 4 mėnesių žaidimo jau tapau pro žaidėju ir dar gal po kelių mėnesių buvau geriausias Lietuvoje, po kiek laiko ir vienas geriausių pasaulyje. Žaidžiau šį žaidimą gal metus laiko. Po to žaidžiau dar visokiausių žaidimų, bet vėl užkabino ilgam laikui žaidimas - Call of Dyty 4, žaidžiau online, bet kompiuteris pavilko tik ant min grafikų, pasitaupęs pinigus įsidėjau vieną galingesnių tuo metu rinkoj vaizdo plokščių ir jau galėjo visus žaidimus žaisti ant max grafikos. Tada prasidėjo COD4 pleškinimas, su laiku vis tobulėjau ir tapdavau vis geresnis, po metų laiko jau žaidžiau labai gerai, dar po metų buvau jau pro žaidėjas, du metus pažaidus perėjau ant COD: Modern Warfare 2, žaidžiau taip pat online, po pusmečio jau beveik visada komandoje buvau geriausias, dar po pusmečio atsirado chytai ir sugadino visai žaidimą, mečiau tą žaidimą ir grįžau prie COD4, bet ir ten jau buvo chytai, tai stengdavausi žaisti ten kur gerai prižiūri serverius, buvau vienas geriausių Lietuvoje, eidavau per visus kiaurai. Aš be čytų visus sušaudydavau, kurie naudodavo čytus. Bet po metų mečiau tą žaidimą. Iš viso COD 4 žaidžiau 3 metus. Tada prasidėjo studijos ir metus laiko nieko nežaidžiau, bet kartą nusprendžiau išbandyti World of Tanks ir po pabandymo nebegalėjau atsiplėšti. Žaidimas labai įtraukė savo žaidimo stiliumi ir tobulėjimo galimybėmis. Po mažiau nei metų jau buvau geriausiam Lietuvos klane, dar po metų buvau vienas tarp geriausių Lietuvos žaidėjų, po to žaidžiau dar metus, bet baigiau studijas ir pradėjau dirbti, todėl teko žaidimus apmažinti tai beveik nebežaisdavau. Dabar dar kartais įsijungdavau tankus, bet labai retai. Kompiuteris silpnas tai nieko normalaus nepaveža. Kadangi dabar dirbu ir sportuoju tai žaidimams laiko praktiškai nebėra, bet ateityje tikrai neplanuoju jų atsisakyti, nes tai puikus atsipalaidavimo būdas. Tai va, tokia mano žaidimų istorija, lauksiu jūsų istorijų ir pastoviai pildomos savo temos :)
Redagavo Gintaxas 21-11-2015 23:56
 
Siųsti privačią žinutę
Gintaxas
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-11-2015 19:36
Vartotojo avataras

Super administratorius


Pranešimai: 1168
Įstojo: 16.07.08

Nerašykit savo istorijų mano temoje. Tam turite susikurti savo temą.
Redagavo Gintaxas 01-10-2018 17:29
 
Siųsti privačią žinutę
tautviux1668
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-11-2015 19:43
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 88
Įstojo: 03.04.13

Wow išsamu, tikrai nepatingėjai rašydamas :) (y)
 
Siųsti privačią žinutę
Gintaxas
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-10-2016 21:33
Vartotojo avataras

Super administratorius


Pranešimai: 1168
Įstojo: 16.07.08

Grįžau į žaidimų pasaulį. Pirmiausia įsirašiau world of tanks, nes du metus nežaidžiau, bet vien world of tanks nežaisiu, norisi pereiti ir kitus žaidimus. Ką tik pabaigiau žaisti Serious Sam 3 su papildymų. Vaikystėje žaidžiau pirmą serious sam dalį tai ji įstrigo ilgam atminty, norėjau pereiti 3 dalį, bet nepavežė kompas. Visa mėgau šaudykles kur galima taškyti šimtus priešų kaip rembo. Iš pradžių 3 dalis nesužavėjo, trūko kažko, bet kuo toliau žaidžiant tuo labiau žaidimas pradėjo traukti. Prasidėjo minios nesibaigiančių priešų, taškai juos su įvairiais ginklais. Visgi smagus žaidimas, geresnis nei antra dalis. Dabar vėl pasižvalgysiu kokios šaudyklės.
Redagavo Gintaxas 16-10-2016 21:33
 
Siųsti privačią žinutę
Blindukas
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-10-2016 22:31
Pažengęs


Pranešimai: 20
Įstojo: 12.10.16

Gintaxas parašė:
Grįžau į žaidimų pasaulį. Pirmiausia įsirašiau world of tanks, nes du metus nežaidžiau, bet vien world of tanks nežaisiu, norisi pereiti ir kitus žaidimus. Ką tik pabaigiau žaisti Serious Sam 3 su papildymų. Vaikystėje žaidžiau pirmą serious sam dalį tai ji įstrigo ilgam atminty, norėjau pereiti 3 dalį, bet nepavežė kompas. Visa mėgau šaudykles kur galima taškyti šimtus priešų kaip rembo. Iš pradžių 3 dalis nesužavėjo, trūko kažko, bet kuo toliau žaidžiant tuo labiau žaidimas pradėjo traukti. Prasidėjo minios nesibaigiančių priešų, taškai juos su įvairiais ginklais. Visgi smagus žaidimas, geresnis nei antra dalis. Dabar vėl pasižvalgysiu kokios šaudyklės.

Galėtum pabandyt "Doom" seriją.
 
Siųsti privačią žinutę
Gintaxas
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 29-09-2018 18:10
Vartotojo avataras

Super administratorius


Pranešimai: 1168
Įstojo: 16.07.08

Nu ką, nusprendžiau sužaisti visas Battlefield dalis. Ką tik perėjau Battlefield: Bad Company 2. Žaidimas tikrai smagus, toks kokie man ir patinka. Sekanti dalis kurią žaisiu bus Battlefield 3, jo nesu net žaidęs.
 
Siųsti privačią žinutę
Makaroni
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 29-09-2018 18:16
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

Gintaxas parašė:
Nu ką, nusprendžiau sužaisti visas Battlefield dalis. Ką tik perėjau Battlefield: Bad Company 2. Žaidimas tikrai smagus, toks kokie man ir patinka. Sekanti dalis kurią žaisiu bus Battlefield 3, jo nesu net žaidęs.


BF3 esu žaidęs, bet istorijos nebaigiau, visai nieko toks.
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
Gintaxas
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-10-2018 10:32
Vartotojo avataras

Super administratorius


Pranešimai: 1168
Įstojo: 16.07.08

Prieš ketvirtą dienų perėjau Battlefield 3, o vakar pabaigiau Call of Duty: Advanced Warfare single palyer. Galiu pasakyti, kad COD daug dinamiškesnis, įvairiapusiškesnis, smagesnis ir ilgesnis lyginant su Battlefield. Tačiau puikiai žinome, kad Battlefield pagrinde orientuotas į MP, tai nėra ko pykti. Sekantis žaidimas, kurį žaisiu bus Battlefield 4.
 
Siųsti privačią žinutę
Gintaxas
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-10-2018 14:01
Vartotojo avataras

Super administratorius


Pranešimai: 1168
Įstojo: 16.07.08

Nusipirkau naują kompiuterį, dabar galėsiu viską žaisti ant max grafikos. Ilgą laiką žaidžiau pagrinde tik Wold of Tanks, bet dabar išbandysiu daug naujų ir senesnių žaidimų, prioritetas šaudyklės. Jei kas netingi, sudarykit savo mėgstamų šaudyklių sąrašą ir įkelkit šioje temoje. Aš bandysiu atsirinkti man patrauklesnius žaidimus ir juos pereisiu.
 
Siųsti privačią žinutę
Makaroni
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-10-2018 15:33
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

Gintaxas parašė:
Nusipirkau naują kompiuterį, dabar galėsiu viską žaisti ant max grafikos. Ilgą laiką žaidžiau pagrinde tik Wold of Tanks, bet dabar išbandysiu daug naujų ir senesnių žaidimų, prioritetas šaudyklės. Jei kas netingi, sudarykit savo mėgstamų šaudyklių sąrašą ir įkelkit šioje temoje. Aš bandysiu atsirinkti man patrauklesnius žaidimus ir juos pereisiu.


Max Payne 3
Serious Sam First ir Second Encounter
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
matrix
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-10-2018 18:21
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 756
Įstojo: 29.03.09

Gintaxas parašė:
Jei kas netingi, sudarykit savo mėgstamų šaudyklių sąrašą ir įkelkit šioje temoje. Aš bandysiu atsirinkti man patrauklesnius žaidimus ir juos pereisiu.


Pirmojo ar trečiojo asmens šaudyklės domintų?
 
Siųsti privačią žinutę
Gintaxas
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-10-2018 19:16
Vartotojo avataras

Super administratorius


Pranešimai: 1168
Įstojo: 16.07.08

matrix parašė:
Gintaxas parašė:
Jei kas netingi, sudarykit savo mėgstamų šaudyklių sąrašą ir įkelkit šioje temoje. Aš bandysiu atsirinkti man patrauklesnius žaidimus ir juos pereisiu.


Pirmojo ar trečiojo asmens šaudyklės domintų?

Pirmojo asmens.
 
Siųsti privačią žinutę
Kdosda Hegen
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-10-2018 19:36
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

Gintaxas parašė:
Jei kas netingi, sudarykit savo mėgstamų šaudyklių sąrašą ir įkelkit šioje temoje. Aš bandysiu atsirinkti man patrauklesnius žaidimus ir juos pereisiu.


Mano mėgstamiausi fps games, jų rekomendacijos, bei perspėjimai:

1. Hard reset redux (nuostabi šaudyklė, jei patinka šaudyt robotus, rekomenduoju redux versiją vietoj originalo, nes atsiranda Dash, kuris labai palengvina ir pagreitina veiksmą, beto pridėtas expansion)
2. System shock: Classic (labai senas žaidimas, dabar nebent skirtas tik hipsteriams kaip aš, sunkūs ir neįprasti controls(enhanced edition, patobulino controls, bet man mieliau originalūs controls, nes labiau pritaikyti combat), pats žaidimas dabar kitų žmonių priskaitomas kaip gana cryptic ir persudėtingas)
3. Shadow warrior 2 (labai smagus fast paced shooter, labai atviras pasaulis lyginant su pirma dalimi)
4. Shadow warrior (labai smagi fast paced šaudyklė)
5. Blood (sena, labai šiurkti, kruvina ir labai sadistiška šaudyklė, labai daug kraujo ir labai garsių priešų kančios rėksmu, labai rekomenduoju jei patinka sadismas, beto turi 2 nuostabius expansions)
6. F.e.a.r. extraction point (f.e.a.r. expansion)
7. F.e.a.r. (jei patinka John Woo filmai kaip Hard Boiled arba Hard Target tai turėtų patikti ir šis, Labai geras priešų A.I., daug sprogimų ir veiksmo, nuostabūs žiežirbų ir bendrai "action" efektai)
8. F.e.a.r. perseus mandate (f.e.a.r. expansion)
9. Wolfenstein 2: the new colossus (labai smagi šaudyklė, man tai kaip patobulintas The New Order ar Old Blood, bet daug kam nepatinka šis game ir aš suprantu kodėl, stealth bevertis ,nes daug privalomu action scenes, persistengtas plot, ant sunkesnių difficulties palieka cover shooter, todėlrekomenduoju žaisti ant easy dėl old school gameplay.)
10. Ziggurat (pats geriausias visų laikų rogue like fps game(ne aš vienas taip sakau))
11. Wolfenstein (2009) (nuostabi šaudyklė, būtų masterpiece, bet dėja yra regenerative health ir checkpoints only save system)
12. Painkiller overdose (labai sunki(trauma difficulty) ir kruvina šaudyklė, vienintelis minusas forced labai ilgi loading times, jei žaistum ant hardest difficulty 4/5 laiko butų loading screen)
13. The suffering (labai kraupi, violent ir sunki šaudyklė, labai sena ir pilna smulkių glitches)
14. Medal of honor airborne (mano mėgstamiausias moh, labai action based)
15. Quake 2 (senas geras, labai primityvus, toks laiko praleidmui, bet tame labai geras, beto turi 2 labai gerus expansions)
16. Sniper: ghost warrior 3 (iš esmės total Farcry 3/4 rip off, nors pats far cry 3/4 nežaidžiau, šis man buvo nuostabus, toks taktiškas ir open. Kas žaidę Far Cry 3/4 nusivylia šituo, nes esą prastesnis)
17. STRAFE: millennium edition (labai geras fast paced fps, dėja, šūdinai sukurtas - jei dingtų elektra ar šiaip quit all saves lost, jei nusprestum žaisti tutorial ar survival mode all main game saves lost, beto kadangi mostly random generated labai nebalansuotas ir unfair, labai luck based)


jei norėtum emuliuoti:
ps1:
1. Disruptor (labai vykęs doom clone(man net daug labiau patinka nei doom))
2. Alien trilogy (gana sunkus ir tuom idomus, problema tik, kad kuo toliau tuo labiau didėja priešų hp, tad pradės trukti šovinių. pvz pradžioje vienam xenomorth reikės 2-5 shotgun hits, o prie pabaigos jau virš 50... skirtumas milžiniškas, bet aišku atsiras ir geresnių ginklų)
3. Medal of honor underground (tas pats kaip MOH1 tik daugiau išvystitas ir patobulintas)
4. Medal of honor (savo laiku labai pažangi ww2 šaudyklė, labai geras A.I.)
5. Delta force urban warfare (na šiaip eilinė šaudyklė, bet man patiko)

ps2:
black (labai geri ir daug explosions, destruction)
Redagavo Kdosda Hegen 04-10-2018 19:49
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
ZALTYS
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-10-2018 22:43
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 56
Įstojo: 11.07.17

Šaudyklės tai bus Serious sam first/second encouters, serious sam 3, Half life gali meginti, ziggurat, bioshock visas, doom 3, tikrai labai rekomenduoju james bond 007 night fire, halo evolved combat ir 2 dalis, Far cry 3, Stalkeri gali meginti jei patiks daug vaikščioti po radioaktyvias vietas.
 
Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-10-2018 11:36
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

nevieno DOOM
pasiulimo ?
MAN LITERALLY TOO ANGRY TO DIE
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
Gintaxas
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-10-2018 12:03
Vartotojo avataras

Super administratorius


Pranešimai: 1168
Įstojo: 16.07.08

ponasvelnes parašė:
nevieno DOOM
pasiulimo ?
MAN LITERALLY TOO ANGRY TO DIE

Doom yra vienas pirmųjų žaidimų, kurį žaisiu pabaigęs visus call of duty ir battlefield.
Redagavo Gintaxas 13-11-2018 21:09
 
Siųsti privačią žinutę
Gintaxas
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 13-11-2018 21:08
Vartotojo avataras

Super administratorius


Pranešimai: 1168
Įstojo: 16.07.08

Perėjau 3 žaidimus. Battlefield 4 smagi šaudyklė, bet vietomis buvo sunkesnių vietų dėl ko tekdavo checkpointą kartoti iš naujo, o man nepatinka pastovus misijų kartojimas. Dar buvo nemažai bugų kai žaidimas pats išsijungia mūšio metu. Po to perėjau Battlefield 1, 5 skirtingos kompanijos paliko gerą įspūdį, pasivažinėjau tanku, paskraidžiau lėktuvu, pašaudžiau su įvairiais ginklais. Nors esu nusipirkęs žaidimą, bet multiplayer nebandžiau. Dabar ką tik pabaigiau pereiti Battlefield: Hardline. Iš pradžių žaidimas nepaliko gero įspūdžio, nes nebuvo tikrosios Battlefield dvasios. Nusikaltėlių suėmimai, susirėmimų išvengimai ne man. Tačiau vėliau išsivystė istorija, pasidarė vis smagiau. Įjungiau rembo režimą ir visus taškiau be gailesčio, tai kas labiausiai ir patinka. Aš žaidžiu atsipalaidavimui po darbo, todėl žaidžiu ant lengviausio lygio per daug nesisaugant ir tiesiog smagiai taškant priešus. Sekantys žaidimai bus Call of Duty: Infinity Warfare ir Call of Duty: WW2.
Redagavo Gintaxas 13-11-2018 21:10
 
Siųsti privačią žinutę
Gintaxas
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 06-05-2019 21:23
Vartotojo avataras

Super administratorius


Pranešimai: 1168
Įstojo: 16.07.08

Nusipirkau Call of Duty: Black Ops 4 tai jaučiuosi visiškas noobas. Įsijungus team deathmatch mane daužo kaip mažą vaiką :D O dar kažkada buvau geras žaidėjas kai žaidžiau Call of Duty prieš 8 metus. Visgi nelabai patinka naujasis COD, labai maži žemėlapiai, vien mėsmalė, jokios taktikos ir panašiai. Manau, kad senajam legendiniam Call of Duty 4 joks naujas COD neprilygsta. Ne veltui jį žaidžiau 2 metus. O kokios jūsų nuomonės apie Call of Duty seriją?
 
Siųsti privačią žinutę
Medinis Akmuo
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 06-05-2019 23:58
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1519
Įstojo: 07.08.13

Gintaxas parašė:
Nusipirkau Call of Duty: Black Ops 4 tai jaučiuosi visiškas noobas. Įsijungus team deathmatch mane daužo kaip mažą vaiką :D O dar kažkada buvau geras žaidėjas kai žaidžiau Call of Duty prieš 8 metus. Visgi nelabai patinka naujasis COD, labai maži žemėlapiai, vien mėsmalė, jokios taktikos ir panašiai. Manau, kad senajam legendiniam Call of Duty 4 joks naujas COD neprilygsta. Ne veltui jį žaidžiau 2 metus. O kokios jūsų nuomonės apie Call of Duty seriją?

Visos Modern Warfare labai patiko, net jeigu ir jautėsi šioks toks sumenkėjimas paskutinėse dalyse. Ir didelį įspūdį man padarė Black Ops pirma dalis. Aš, žinoma, rašau apie singleplayer istoriją, mutiplayer neteko daug žaisti... :D
Redagavo Medinis Akmuo 06-05-2019 23:59
 
https://bit.ly/2SWS32P Siųsti privačią žinutę
Makaroni
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 07-05-2019 07:48
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

Po Ghosts naujesnių Call of Duty nežaidžiau, man taip pat labiausiai patiko Cod4, Modern Warfare 2 ir 3. Neseniai buvau vėl įsirašęs MW3 ir pats jaučiausi kaip noobas, visi tiktai campina :D Sunku prisitaikyti, kai daug laiko žaidžiau CS:GO.
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Žaidimų dalybos ULTRA! Žaidimų diskusijos 17 27-03-2024 19:19
Screenshot'ai/nuotraukos iš žaidimų Žaidimų diskusijos 139 02-12-2021 10:18
Dėl PS4 žaidimų Žaidimų diskusijos 6 28-04-2021 11:56
Žaidimų dalybos Žaidimų diskusijos 166 29-03-2021 21:12
Pasiūlykite žaidimų Apie viską 3 07-05-2020 21:49
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download