MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 16

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,774
Naujausias Narys: lopinis
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3 4 5 6 7
 Spausdinti temą
neistariu r raides
DoubleWeeZie
parašyta 10-11-2013 18:52
Vartotojo avataras

Naujokas


Pranešimai: 7
Įstojo: 09.11.13

Dovydax parašė:
tai dw atvarykit i panevezy sutraukos visas mandrumas dings.

kas gali tas duokit cs go jei ne tai parasykit kas ne ir parasykit kodel o cia tipo kieti, pries mane esat niekas as toks kietas kad asfalta sudauzau
taip geriu alu ir valgau cipsus ir kita tai neturiu pinigu as viska ant alaus isleidziu ir pisigeriu patys irgi bomzai kaip matau negalit man padovanuoti ar nupirkit fifos esat blogai labai blogai kai gaila jums as galiu buti ir jusu draugas arba tevas juk nezinot kas esu


man geda uz tokius paneveziucius. pats as is panevezio. Bet dar iki tokio lygio nenusiritau...
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
parašyta 10-11-2013 18:53
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Nežinojau, kad idiotai yra labai geri pašnekovai, net 147 ats, vau!Parašykit į PM, kai tema apie saiką bus.
 
Siųsti privačią žinutę
tyrasvyras
parašyta 10-11-2013 18:54
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2333
Įstojo: 08.01.09

DoubleWeeZie parašė:
Dovydax parašė:
tai dw atvarykit i panevezy sutraukos visas mandrumas dings.

kas gali tas duokit cs go jei ne tai parasykit kas ne ir parasykit kodel o cia tipo kieti, pries mane esat niekas as toks kietas kad asfalta sudauzau
taip geriu alu ir valgau cipsus ir kita tai neturiu pinigu as viska ant alaus isleidziu ir pisigeriu patys irgi bomzai kaip matau negalit man padovanuoti ar nupirkit fifos esat blogai labai blogai kai gaila jums as galiu buti ir jusu draugas arba tevas juk nezinot kas esu


man geda uz tokius paneveziucius. pats as is panevezio. Bet dar iki tokio lygio nenusiritau...

Tai susitik su juo ir užversk, mes paliudisym, kad pats šoko, o tu gyneisi :D
 
Siųsti privačią žinutę
tyrasvyras
parašyta 10-11-2013 18:55
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2333
Įstojo: 08.01.09

Machinery parašė:
Nežinojau, kad idiotai yra labai geri pašnekovai, net 147 ats, vau!Parašykit į PM, kai tema apie saiką bus.

Kaltink trolius(GTX, Dovidax)
 
Siųsti privačią žinutę
Dovydax
parašyta 10-11-2013 20:13
Žaidėjas


Pranešimai: 32
Įstojo: 24.09.13

taip * as girtas esu beto as galiu akmirksu visus iki vieno cia padaryti gaidzius ir parasit nekaltybe vaikuciai loxai ciurkos jus neduodat cs go tai eikit nx mane visi vaidina pavoginu taciau as paimsu peili ir dusu jums visiems i sirdi uz tai kad pagaijot cs go dw atvarykit kaip * per sikna tai zinosit maza nepasirodys py.darai cia visi uzaukit pirma dalb.a.jobai susilike cia
 
Siųsti privačią žinutę
DoubleWeeZie
parašyta 10-11-2013 20:17
Vartotojo avataras

Naujokas


Pranešimai: 7
Įstojo: 09.11.13

Dovydax parašė:
taip * as girtas esu beto as galiu akmirksu visus iki vieno cia padaryti gaidzius ir parasit nekaltybe vaikuciai loxai ciurkos jus neduodat cs go tai eikit nx mane visi vaidina pavoginu taciau as paimsu peili ir dusu jums visiems i sirdi uz tai kad pagaijot cs go dw atvarykit kaip * per sikna tai zinosit maza nepasirodys py.darai cia visi uzaukit pirma dalb.a.jobai susilike cia


jauciu koks 8-metis sedi prie pc ir trollina :D Nu ziauru kas darosi lietuvoj. Vaikai nusivažiavo visiškai.. Baisu net pagalvot kas ateitį laukia...
 
Siųsti privačią žinutę
vitalis112
parašyta 10-11-2013 20:32
Geimeris


Pranešimai: 573
Įstojo: 26.03.11

net I snuki neduoda nemokamai, bet tokiam du chui IR iki panevezio atvaziuociau kad tavo baisu snuki ismalciau IR nesijaudink as irgi chebra Turiu bet jie pilnameciai IR visit Turi apsiginimo priemones, lazdas , IR pistoletus (as nejuokauju ) galim susitikt,nebijau dar vieno de bilo
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
parašyta 10-11-2013 20:36
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

DoubleWeeZie parašė:
Dovydax parašė:
taip * as girtas esu beto as galiu akmirksu visus iki vieno cia padaryti gaidzius ir parasit nekaltybe vaikuciai loxai ciurkos jus neduodat cs go tai eikit nx mane visi vaidina pavoginu taciau as paimsu peili ir dusu jums visiems i sirdi uz tai kad pagaijot cs go dw atvarykit kaip * per sikna tai zinosit maza nepasirodys py.darai cia visi uzaukit pirma dalb.a.jobai susilike cia


jauciu koks 8-metis sedi prie pc ir trollina :D Nu ziauru kas darosi lietuvoj. Vaikai nusivažiavo visiškai.. Baisu net pagalvot kas ateitį laukia...




Žinai , šiuolaikiniai vaikai dabar drąsiai galėtų pravedinėt tėvams pamokas apie seksą :D
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
auraslt
parašyta 10-11-2013 20:40
Geimeris


Pranešimai: 543
Įstojo: 10.05.10

Dovydax parašė:
taip * as girtas esu beto as galiu akmirksu visus iki vieno cia padaryti gaidzius ir parasit nekaltybe vaikuciai loxai ciurkos jus neduodat cs go tai eikit nx mane visi vaidina pavoginu taciau as paimsu peili ir dusu jums visiems i sirdi uz tai kad pagaijot cs go dw atvarykit kaip * per sikna tai zinosit maza nepasirodys py.darai cia visi uzaukit pirma dalb.a.jobai susilike cia

Girtas tu *, pieną nuo lūpų nusivalyk.
 
Siųsti privačią žinutę
GamingMaster
parašyta 10-11-2013 20:47
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1425
Įstojo: 14.06.12

Dovydax parašė:
taip * as girtas esu beto as galiu akmirksu visus iki vieno cia padaryti gaidzius ir parasit nekaltybe vaikuciai loxai ciurkos jus neduodat cs go tai eikit nx mane visi vaidina pavoginu taciau as paimsu peili ir dusu jums visiems i sirdi uz tai kad pagaijot cs go dw atvarykit kaip * per sikna tai zinosit maza nepasirodys py.darai cia visi uzaukit pirma dalb.a.jobai susilike cia


Eik eik, pats toks esi
 
gameris.lt Siųsti privačią žinutę
DoubleWeeZie
parašyta 10-11-2013 20:55
Vartotojo avataras

Naujokas


Pranešimai: 7
Įstojo: 09.11.13

dovydax, kokiam rajone gyveni, kokioj mokykloj mokais?
 
Siųsti privačią žinutę
MoDiZzZ
parašyta 10-11-2013 21:03
Geimeris


Pranešimai: 853
Įstojo: 17.02.11

Jonavoj tas vaikas gyven.. Ir šeip rakinkit ta tema ir ji naikinkit..
 
Siųsti privačią žinutę
GamingMaster
parašyta 10-11-2013 21:28
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1425
Įstojo: 14.06.12

GTx parašė:
vaikas visiškai gėda tevams turėtu buti toks.


Jei jis tokius is vis turi
 
gameris.lt Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
parašyta 10-11-2013 22:43
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

DoubleWeeZie parašė:
Dovydax parašė:
tai dw atvarykit i panevezy sutraukos visas mandrumas dings.

kas gali tas duokit cs go jei ne tai parasykit kas ne ir parasykit kodel o cia tipo kieti, pries mane esat niekas as toks kietas kad asfalta sudauzau
taip geriu alu ir valgau cipsus ir kita tai neturiu pinigu as viska ant alaus isleidziu ir pisigeriu patys irgi bomzai kaip matau negalit man padovanuoti ar nupirkit fifos esat blogai labai blogai kai gaila jums as galiu buti ir jusu draugas arba tevas juk nezinot kas esu


man geda uz tokius paneveziucius. pats as is panevezio. Bet dar iki tokio lygio nenusiritau...

Man apskritai visu marozu ir kitom prasmem ataususiu zmoniu gaila. Nesvarbu is kur jie yra.
 
Siųsti privačią žinutę
tyrasvyras
parašyta 10-11-2013 22:57
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2333
Įstojo: 08.01.09

Aš jau nebususkaičiuoju kelintą kartą yra prašoma užrakinti šitą temą.
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3 4 5 6 7
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Lietuvių kalbos raidės Apie viską 2 29-04-2013 17:49
Lietuviskos raides kompe Programinė įranga 6 12-04-2013 20:05
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 download