MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 6

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,773
Naujausias Narys: linarus1994
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Laisvalaikis :: Sportas
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2
 Spausdinti temą
Sportas , pratimai
FeelingHigh
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-06-2014 21:17
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Sveiki , susidariau šiokią tokią programą pratimų , kuriuos darysiu per vasarą ir norėčiau paklausinėti sportuojančiųjų nuomonių.
Pratimus daryčiau kas antrą dieną , kad nepervargčiau ir po to neprisidaryčiau bėdos.

Kūno sudėjimas ne itin stebuklingas (storas džiūsna) : ūgis - 1,87m , svoris - 74kg (prieš tai svėriau 95kg)

Atsikeliu ~6-7h ryto (miegot eičiau ne vėliau kaip 22-23h) , padarau tempimo pratimus (rankų , kojų , liemens ir kaklo , užtrukčiau ~15min , kol viską padaryčiau) ;
Prasibėgu lauke palengva ~300-400m (pradžiai tiek pakaktų , vėliau didinčiau distancijas) ;
Grįžęs namo darau kas įprasta (dušas , pusryčiai ir pan.) ;
Dieną sėdėdamas prie PC kas 40min. padaryčiau pertrauką (po 10 pritupimų) ;
Kas kart ryte ir vakare padarau po 2 partijas pritupimų su rankom už galvos (po 30) su 40 sekundžių pertraukom bei dar kelis pratimus :
Po 10 atsispaudimų ; po 1 partiją kareiviškų šuoliukų (jumping jacks) , kiekvieną kart daryčiau ~1min. ; kiekvieną kart po 2 partijas 20 nepilnų atsilenkimų (40 sekundžių pertrauka) ; po pusę minutės "pragulėčiau" , (šitą biesą nežinau kaip lietuviškai apibūdint) , ant šonų ir ant pilvo (http://fitblogr.c..._plank.jpg) ; po 20 atsispaudimų tricepsui ; po 2min. sėdėti be kėdės atsirėmus nugara į sieną (http://2.bp.blogs...CT+02.jpeg.

Su mityba viskas tvarkoje (angliavandeniai , daržovės ir t.t.). Nerūkau , neturiu astmos , jei galit pakoreguokit šitą "programą" , kas nepatinka sakykit tiesiai šviesiai.
Redagavo FeelingHigh 08-06-2014 21:21
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-06-2014 21:21
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

Pilna tu treniruociu namu salygomis internete, o cia kazkoks bardakas tiesa pasakius.
1.Kasdien daryt ta pati yra kvaila.
2.Sita treniruote man labiau primena cardio ir treniruotes presui hibrida, o ne rimtesne treniruote.
3.Jei kaip sakai esi storas dziusna(pats prasciausias zmogaus tipas mano manymu, ypac pradedant rimciau sportuot. Ta prasme sunku is to tasko pajudeti kazkur) ir toliau toks esi, reiskia prasta sporto programa, o SVARBIAUSIA mityba.
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-06-2014 21:23
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Bišky ne taip suformulavau mintį :D
Rašydamas storas džiūsna , turėjau omeny , kad dabar esu beveik džiūvėsis.

Kas liečia mano padarytą "programą" , tai nereik labai parintis , nes aš ant programų sudarinėjimo žalias esu.
Redagavo FeelingHigh 08-06-2014 21:29
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
DeShov
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-06-2014 21:23
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 837
Įstojo: 03.12.11

Na su tokia programa tai tu tikrai nieko neužsiauginsi tuo labiau neduosi streso, kad raumenys pradetu augti. Įsigytum hantelius galėčiau duodi savo programa, bet deja neturi daryčiau namų sąlygomis atsispaudimus, prisitraukimus na įterpčiau presą, bet aš jo nedaryčiau jeigu auginčiau masę ir tricepso pratimų galima padaryti namų sąlygom. Čia radau kažką tokio panašesnio į sporto programą.
PIRMADIENIS

1) Atsispaudimai. Eglutė 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1. Pertraukos tarp
priėjimų po 3 sek. (pvz., padarai 1 atsispaudima, atsistoji ir palauki 3 sek., tada darai 2 atsispaudimus ir t.t.)

2) Atsilenkimai 50. Mažos amplitudės. Kojos laisvos, sulenktos. Riečiantis
atkelti tik pečius ir galvą.

3) Atsispaudimai. Kuo daugiau padaryti per 60 sek.

4) Atsispaudimai. Kuo daugiau padaryti per 45 sek.

5) Atsispaudimai. Kuo daugiau padaryti per 30 sek.

6) Blauzdos 100.

7) Presas (tiltelis). Išbūti maksimaliai ilgai.

ANTRADIENIS

1) Pritūpimai 100.

2) Tricepsas 3×15. Ant stalų kampų pakibti ant rankų, nusileisti kol alkūnės sudarys 90° ir
pakilti. Kojos sulenktos atgal.

3) Pritūpimai 80.

TREČIADIENIS

1)
Atsispaudimai 20×15 (arba 30×10). Per 1 min. reikia padaryti 15 atsispaudimų. Ir taip 20 minučių.

2) Presas 3×20. Ant stalų kampų pasiremti rankomis, kojas lenkiant kelti prie krūtinės.

3) Atsispaudimai 30. Labai greitai padaryti.

KETVIRTADIENIS

1) Kaklas 3 minutės (tiltelis). Mike Tyson pratimas. Atsigulti lovoje ant nugaros, į lovą remtis tik pėdomis ir galva. Lankstyti kaklą pirmyn-atgal.

2) Atsilenkimai 100. Pilnai atsilenkti. Nugara riestos formos. Kojos sulenktos ir įtvirtinamos.

PENKTADIENIS

1) Presas 3 x max. Bruce Lee pratimas. Atsisėsti ant grindų (L raidė), kojos ištiestos, rankomis pakelti kūną ir laikytis kuo ilgiau.

2) Atsispaudimai 30. Rankos pečių plotyje. Alkūnės eina kuo arčiau kūno.

3) Presas (kojos) 50. Atsigulus ištiestas kojas kilnoti nuo 5° iki 30°.

4) Atsispaudimai 40. Rankos normalioje padėtyje.

5) Blauzdos 100.

6) Atsispaudimai 40. Rankos labai plačiai.

ŠEŠTADIENIS

1) Kojos prie sienos. Prie sienos prisiglausti nugara, kojas sulenkti 90°, išbūti 1 minutę.

2) Pritūpimai 3×10. Ant vienos kojos.

3) Kaklas. Atsigulti ant nugaros. Pakelti galvą ir sukti į vieną pusę, po to į kitą. Dirbti 2 minutes.

SEKMADIENIS

Poilsis
 
www.gameris.lt Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-06-2014 21:26
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

Programos perdaug neziurejau, bet manau bus gera.

Tiltelis superinis pratimas tiek jegai, tiek istverme, tiek isvaizdai mesingo kaklo. Iskart pasakau, pasidek ka minksto ant zemes, o ne ant lovos. Dormeo pagalves super tinka arba kokia minkstesne guma, paralonas. lovoje ne tas efektas pratimo.

Ir cia pratimas ne jokio Mike Tyson, o pagrinde imtyninku...
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-06-2014 21:28
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

BloodyZero parašė:
Programos perdaug neziurejau, bet manau bus gera.

Tiltelis superinis pratimas tiek jegai, tiek istverme, tiek isvaizdai mesingo kaklo. Iskart pasakau, pasidek ka minksto ant zemes, o ne ant lovos. Dormeo pagalves super tinka arba kokia minkstesne guma, paralonas. lovoje ne tas efektas pratimo.

Ir cia pratimas ne jokio Mike Tyson, o pagrinde imtyninku...


O dėtis po galva , ar po pilvu?
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-06-2014 21:29
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

FeelingHigh parašė:
BloodyZero parašė:
Programos perdaug neziurejau, bet manau bus gera.

Tiltelis superinis pratimas tiek jegai, tiek istverme, tiek isvaizdai mesingo kaklo. Iskart pasakau, pasidek ka minksto ant zemes, o ne ant lovos. Dormeo pagalves super tinka arba kokia minkstesne guma, paralonas. lovoje ne tas efektas pratimo.

Ir cia pratimas ne jokio Mike Tyson, o pagrinde imtyninku...


O dėtis po galva , ar po pilvu?


Tu gal ne taip tada ta pratima supratai...Kojos tvirtai ant zemes ir remiesi toliau galva. Joks pilvas/nugara negali liesti zemes.

Va pradedantiesiems labai geras tutorialas. As tai dar ne tokiu prikolu su kaklu moku :D

https://www.youtu...4E3WK1pSBU
Redagavo BloodyZero 08-06-2014 21:31
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
DeShov
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-06-2014 21:32
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 837
Įstojo: 03.12.11

Ten kur numečiau programa ten pažengusiems :D nepamačiau.
 
www.gameris.lt Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-06-2014 21:33
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

DeShov parašė:
Ten kur numečiau programa ten pažengusiems :D nepamačiau.


Sueis :D
Reikės daug kantrybės.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
DeShov
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-06-2014 21:39
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 837
Įstojo: 03.12.11

FeelingHigh parašė:
DeShov parašė:
Ten kur numečiau programa ten pažengusiems :D nepamačiau.


Sueis :D
Reikės daug kantrybės.

Na aišku jei prakaito ir skausmo nebijai tada tau jokios programos neturėtu kelt rūpesčio kaip sakoma NO PAIN NO GAIN. Aš pats kaip tik su draugais pradėjau sportuoti, o jie jau buvo gerokai pažengė man buvo sunku daryti, bet va dabar varžybose prisitraukimuose ir lygiagretėse visus aplenkiau :D Svarbiausia turėk motyvacijos ir po kiek laiko matysis rezultatai, be to nepersitreniruok jei matai, kad jau kelias dienas skaudės raumenys tai čia iš esmės gerai nes žinai, kad tavo raumenys dirbo intensyviai na arba neprasitampei kojų todėl kitą dieną sunku paeiti :D Na, bet geriau tada palauk kol raumenys pilnai atsistatys ir grįžk į treniruočių režimą.
 
www.gameris.lt Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 00:07
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

FeelingHigh parašė:
Bišky ne taip suformulavau mintį :D
Rašydamas storas džiūsna , turėjau omeny , kad dabar esu beveik džiūvėsis.

Kas liečia mano padarytą "programą" , tai nereik labai parintis , nes aš ant programų sudarinėjimo žalias esu.

Dziaugis kad +70 sveri nes as sveriu tik 60.. :DD
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 00:11
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

BloodyZero parašė:
FeelingHigh parašė:
BloodyZero parašė:
Programos perdaug neziurejau, bet manau bus gera.

Tiltelis superinis pratimas tiek jegai, tiek istverme, tiek isvaizdai mesingo kaklo. Iskart pasakau, pasidek ka minksto ant zemes, o ne ant lovos. Dormeo pagalves super tinka arba kokia minkstesne guma, paralonas. lovoje ne tas efektas pratimo.

Ir cia pratimas ne jokio Mike Tyson, o pagrinde imtyninku...


O dėtis po galva , ar po pilvu?


Tu gal ne taip tada ta pratima supratai...Kojos tvirtai ant zemes ir remiesi toliau galva. Joks pilvas/nugara negali liesti zemes.

Va pradedantiesiems labai geras tutorialas. As tai dar ne tokiu prikolu su kaklu moku :D

https://www.youtu...4E3WK1pSBU

Eik tu mane n** su tokiu pratimu nemokant galima ir susizeist rimtai :D
 
Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 00:15
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

BaconStrip parašė:
BloodyZero parašė:
FeelingHigh parašė:
BloodyZero parašė:
Programos perdaug neziurejau, bet manau bus gera.

Tiltelis superinis pratimas tiek jegai, tiek istverme, tiek isvaizdai mesingo kaklo. Iskart pasakau, pasidek ka minksto ant zemes, o ne ant lovos. Dormeo pagalves super tinka arba kokia minkstesne guma, paralonas. lovoje ne tas efektas pratimo.

Ir cia pratimas ne jokio Mike Tyson, o pagrinde imtyninku...


O dėtis po galva , ar po pilvu?


Tu gal ne taip tada ta pratima supratai...Kojos tvirtai ant zemes ir remiesi toliau galva. Joks pilvas/nugara negali liesti zemes.

Va pradedantiesiems labai geras tutorialas. As tai dar ne tokiu prikolu su kaklu moku :D

https://www.youtu...4E3WK1pSBU

Eik tu mane n** su tokiu pratimu nemokant galima ir susizeist rimtai :D


Tikrai ne. Pas mus imtyniu saleje tiek mazi tiek vyresni jau nuo pirmu dienu ateje daro si pratima. Tereikia nepamirst gerai apsilt kakla ir apskritai visa kuna.

As pamenu praeitais metais kartais prie ju prisidedavau treniruociu. Ta tilteli darydavau be ranku...o rankos 25kg blyna laikai :D Istvermei, kaklo storumui, tvirtumui nesveikas pratimas.
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
Sc4reCr0w
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 00:17
Skillas


Pranešimai: 96
Įstojo: 23.02.13

svieki, klausykit, o kaip sustiprint man reiktu kaire ranka ? aplamai. bica . tricepsa , nes darant prisitraukimus traukiasi smarkiau desine puse... nes mano desine turbut 2x stipresne nei kaire.. gal del krepsinio ? nes desinrankis esu... ugis 190cm, svoris 80kg
 
Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 00:20
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

Sc4reCr0w parašė:
svieki, klausykit, o kaip sustiprint man reiktu kaire ranka ? aplamai. bica . tricepsa , nes darant prisitraukimus traukiasi smarkiau desine puse... nes mano desine turbut 2x stipresne nei kaire.. gal del krepsinio ? nes desinrankis esu... ugis 190cm, svoris 80kg


Su hanteliai dirbk, atsistatys.
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 00:21
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Sc4reCr0w parašė:
svieki, klausykit, o kaip sustiprint man reiktu kaire ranka ? aplamai. bica . tricepsa , nes darant prisitraukimus traukiasi smarkiau desine puse... nes mano desine turbut 2x stipresne nei kaire.. gal del krepsinio ? nes desinrankis esu... ugis 190cm, svoris 80kg

Vienos rankos niekas nekacelina juk.. :D
 
Siųsti privačią žinutę
Sc4reCr0w
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 00:22
Skillas


Pranešimai: 96
Įstojo: 23.02.13

nu bet blin ;D . reikia kazkaip ja sustiprint :D
 
Siųsti privačią žinutę
Sc4reCr0w
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 00:22
Skillas


Pranešimai: 96
Įstojo: 23.02.13

BloodyZero parašė:
Sc4reCr0w parašė:
svieki, klausykit, o kaip sustiprint man reiktu kaire ranka ? aplamai. bica . tricepsa , nes darant prisitraukimus traukiasi smarkiau desine puse... nes mano desine turbut 2x stipresne nei kaire.. gal del krepsinio ? nes desinrankis esu... ugis 190cm, svoris 80kg


Su hanteliai dirbk, atsistatys.

mazdaug nuo kokiu svoriu pradet ? nes noriu sveikata pasaugot :D
 
Siųsti privačią žinutę
KTooTa
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 00:23
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1049
Įstojo: 04.08.11

Jeigu nedirbi su svoriais, o vien tik su savo kūno svoriu, tai gali treniruotis, kad ir kiekvieną dieną kiek nori. Pasižiūrėk kokių nors programų internete, bet kaip ir sakė BloodyZero kiekvieną dieną daryti tą patį yra nusišovimas. Patikėk, darydamas tai tu jau po savaitės mesi. Jeigu nori kiek ryškesnis būti tai patarčiau imtis turniko ir lygiagrečių ir dirbi ant įvairių bazinių pratimų. Žinoma tai tik mano nuomonė, nes pats esu street workouter'is. Salė irgi gerai, bet mokėti už ją tai ne kažką.....
 
Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 00:32
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

Sc4reCr0w parašė:
BloodyZero parašė:
Sc4reCr0w parašė:
svieki, klausykit, o kaip sustiprint man reiktu kaire ranka ? aplamai. bica . tricepsa , nes darant prisitraukimus traukiasi smarkiau desine puse... nes mano desine turbut 2x stipresne nei kaire.. gal del krepsinio ? nes desinrankis esu... ugis 190cm, svoris 80kg


Su hanteliai dirbk, atsistatys.

mazdaug nuo kokiu svoriu pradet ? nes noriu sveikata pasaugot :D


https://www.youtu...Ng1qmLzWAg

Kokius gali kelt tokius ir keli. Daryk pratimus taisyklingai ir nebus tu traumu. Kilnoju tokios svorius jau treti meteliai. Pirmi metai vienos traumos, nes prasta forma dariau. Dabar...na sveikesnis, stipresnis, lankstesnis, greitesnis gyvenime nesijauciau.
Redagavo BloodyZero 09-06-2014 00:33
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Sportas Sportas 9 27-04-2016 21:14
Sportas/Programa Sportas 1 29-07-2014 13:41
Pratimai Sportas 9 25-09-2013 09:46
Dviračių sportas Apie viską 12 26-07-2013 22:48
Geriausias sportas Sportas 81 03-07-2013 13:38
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 download