MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 16

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Kita :: Mokslas
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2
 Spausdinti temą
2018m 10 ir 12kl. kalbėjimo potemių rašymas
ovsas
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 07-01-2018 18:20
Pažengęs


Pranešimai: 29
Įstojo: 20.02.14

Sveiki, jau 8 - us metus iš eilės rašome kalbas. Jas greitai atsisiųsti galite iš www.kalbejimopote...
Jeigu pas mus nerandate savo norimos kalbos, susisiekite ir ją parašysime.

Turime patirtį
Kalbas rašome jau 8 - us metus. Tikrai žinome, ko reikia, kad gautumėte aukščiausią įvertinimą. Kalbos atitinka visus NEC reikalavimus.

Darbų apimtis
10 klasės darbo apimtis yra nepilnai du A4 formato puslapiai, 600 - 700ž, kalbėsite 6 - 7 min., 12 klasės darbo apimtis yra du A4 formato puslapiai, 900 - 1000ž, kalbėsite apie 9 min.

Darbai nesikartoja
Į vieną mokyklą siunčiame tik vieną kartą! Tam yra sukurta sistema, kurioje prieš pirkdami kalbą turite įvesti savo mokyklos pavadinimą ir įsitikinti, kad jos dar nepirko jūsų mokykloje :)

Kalbos su priedais
Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, faktų rinkiniai, informaciniai šaltiniai, skaidrės (pateiktys).

www.kalbejimopote...
Redagavo ovsas 07-01-2018 18:21
 
Siųsti privačią žinutę
MeTheMightyLT
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 07-01-2018 23:23
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 67
Įstojo: 08.11.13

jei patys nerašys žmonės, egzo neišlaikys. turi būt visiškai tingus, turtingas ir kaušas kad mokėtum kažkam už tai ką gali padaryt per savaitę
 
http://therussianbadger.com/ Siųsti privačią žinutę
lonely-wolf
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2018 15:26
Expertas


Pranešimai: 152
Įstojo: 14.12.13

Jei atvirai koks tikslas jas pirkti? Jei vistiek gale dviliktos klasės reikės rasiti rašinį iš pakankamai panašių temų kaip ir tą kalbėjimo poteme koks tikslas tam xD pas mus pirko viens potemes..gavo kiektienais 6 ar 7 o aš savo jėgomis viską dariau ir gavau 8 :D o kaina 15 eurų buvo xD
Redagavo lonely-wolf 08-01-2018 15:27
 
Siųsti privačią žinutę
Foxiz
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2018 17:07
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 151
Įstojo: 12.08.14

pasirasiau savo jegomis per viena diena, puse jau galejau atpasakot vien tik del to nes viska is galvos traukiau. Kita puse ismokau gal per 3 dienas po 15 minuciu pasiskaitinedamas rytais. 10 gavau, ez. O tie kurie perka tai islaiko, bet nepavydziu kai mulkiai mokinasi tuos 700 zodziu 10 dienu
 
Siųsti privačią žinutę
Makaroni
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-01-2018 19:13
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

MeTheMightyLT parašė:
jei patys nerašys žmonės, egzo neišlaikys. turi būt visiškai tingus, turtingas ir kaušas kad mokėtum kažkam už tai ką gali padaryt per savaitę


as 10kl kalba per kelias valandas buvau parases :D
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
ovsas
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-01-2018 14:04
Pažengęs


Pranešimai: 29
Įstojo: 20.02.14

Yra tiksliukų, kuriems daug geriau sekasi tikslieji mokslai nei kalbos, todėl jiems puiki galimybė sumokėti nedidelį mokestį ir ramiai pereiti šį etapą be didelio vargo ir streso :)
 
Siųsti privačią žinutę
PheonixWright
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-01-2018 14:07
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 357
Įstojo: 11.10.12

tai nemanai kad tiksliukai, kaip tik labiau gabus gali būti kalbai pasirašyti galiu gale jie labiau atsimena faktus, ir gali apsiginti argumentą jeigu gautu klausimus, kas iš to sumokėsi, o jeigu pagaus, mokytojai ne kvaili pagautu jeigu pirkta, kalboje bus žodžiai kuriuos pirmą kartą girdi kalbantysis, pasakyk per atsiskaitymą gaus klausima ką tas ir tas reiškia, ir ragai kalbančiam egzaminuotojai moka suraityti žmogų į šilta vilna, aš 12 klases kalbėjimą pats rašiau, per naktį pasirašiau iš galvos, nuėjau į atsiskaitymą be miego ir pirmyn ant karštų, ir 9 kaip apsiūta. Taip kad nyk velniop velnias raganėtas, kol i NEC nenusiunčiau šito posto.

MIGHTYME - N*GGA PER NAKTI GALIMA PASIRASYTI TA KALBA.
Redagavo PheonixWright 11-01-2018 14:17
 
Siųsti privačią žinutę
ovsas
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 13-01-2018 14:54
Pažengęs


Pranešimai: 29
Įstojo: 20.02.14

Rašei pats - šaunu. O kas perka buvo, yra ir bus :)
 
Siųsti privačią žinutę
BecauseImBatman
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2018 16:27
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1603
Įstojo: 03.05.11

Patikimas.
 
Siųsti privačią žinutę
Element
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2018 21:57
Vartotojo avataras

Žaidėjas


Pranešimai: 33
Įstojo: 09.10.16

10- oje klasėje buvau nusipirkęs, nes tingėjau pats ieškot informacijos ir rašyt. Nusipirkęs biški pasimokiau ir 17 taškų iš 18 gavau. :)
 
Siųsti privačią žinutę
polas
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 17-01-2018 01:31
Geimeris


Pranešimai: 312
Įstojo: 13.08.11

Žmogus atėjo pardavinėti savo produkto kitiems, o čia moralizuojama. Kas norės, tas pirks. Ne jį kaltink dėl temų pardavinėjo, o kvailą mokymosi sistemą. :)
 
Siųsti privačią žinutę
Foxiz
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 17-01-2018 13:36
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 151
Įstojo: 12.08.14

polas parašė:
Žmogus atėjo pardavinėti savo produkto kitiems, o čia moralizuojama. Kas norės, tas pirks. Ne jį kaltink dėl temų pardavinėjo, o kvailą mokymosi sistemą. :)


o taip, kvaila mokymosi sistema, man ydomu kaip tu ja pakeistum ir padarytum geresne. Uzduotis pasirasyti ir atkalbeti kalba turbut tikrai yra per sunki tokiem tinginiam kaip tu, todel stumiama ant "kvailos sistemos"
 
Siųsti privačią žinutę
polas
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 17-01-2018 23:51
Geimeris


Pranešimai: 312
Įstojo: 13.08.11

Seniuk, ramiai baigiau mokyklą su 10 iš to kalbėjimo ir 80 iš pačio egzo ir ramiai įstojau į man patinkantį uni su konkursiniu virš 9. Pamąstyk logiškai apie šio kalbėjimo prasmę ir naudą manęs neužgauliodamas. Koks tikslas mokiniui rašytis kažkokią kalbą kai pats pasirinki temą ir turi kelis mėnesius ruoštis. Ką gero gauna ir įsisavina iš to mokinys? Kokie jo sugebėjimai čia yra patikrinami? Kaip atsiversti Google ir paskaityti Maironio biografiją? Nebūtų tiesiog lengviau pašalinti lauk šitą įskaitą ir eiti tiesiai į egzą, kurį sudarytų ne tik kvailas rašinys iš 30 autorių, bet ir, tarkim, teorinis testukas, analizavimas ar pan., nes kur gyvenime iškaltas žinias pritaikysi? Nenoriu kalbėti apie švietimo sistemoje esančias spragas, nes tam prireiktų atskiros temos, bet faktas, kad ji toli iki tobulos, kai peršama sausa teorija, o ne realaus gyvenimo situacijos. Taip, kad atsimerk ir žiūrėk plačiau, į kitų valstybių mokymosi sistemas, gera pradžia būtų Skandinavija. Sėkmės. :))
 
Siųsti privačią žinutę
Foxiz
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 18-01-2018 13:07
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 151
Įstojo: 12.08.14

http://nordic.bus...s-2016-11/

nesiruosiu skaityt apie tai kas manes nedomina tik tam kad rast argumentu, bet is sio straipsnio matau jog Suomijoj skiriamo egzamino pavyzdinis klausimas "In what sense are happiness, good life and well-being ethical concepts?" Tikrai ykres realios gyvenimo patirties. Kazkur dar akim praverciau jog ju sistemoj gramatikos 0, gal su tokiu faktu ir galetum bandyt yrodyti jog Lietuviu kalbos mokymas ten pranasesnis (kas uz, kas pries), bet tada, as tokius pat klausimus, kokius tu pries tai uzdaviai, galiu pritaikyt ir matematikai pvz: Kam man gyvenime tu integralu ar isvestiniu? Kur as jas pritaikysiu? dabar tik tenka informacija is lupu ar interneto grabaliot kad ismokciau kontroliniui/egzaminui ir viska po to pamirsciau (kaip kad ir su ta Maironio biografija kalbejimui), nes tai nera tokia svarbi informacija kaip senelio patarimas "viny prilaikyk ranka kol y lenta ysmigs",kuris mane lydes visa gyvenima,nes to man tikrai prireiks.

Galim diskutuot cia forever and ever, temos sukurejui naudos daugiausiai, free bump :D
 
Siųsti privačią žinutę
polas
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 18-01-2018 13:57
Geimeris


Pranešimai: 312
Įstojo: 13.08.11

Palauk, mes kalbėjom apie mano tinginystę ir kaip pakeisčiau tą mokymosi sistemą į geresnę, matematikos integralai ir pan. yra kita istorija, nes, jeigu neklystu, egzaminuose pateikiamos jų formulės, todėl jų kalti nereikia. Gramatikos problemos yra pas mus dar labiau ryškesnės, kaip pavyzdį galima pateikti tavo paskutinę žinutę. Iš to pačio straipsnio: "Students are regularly asked to show their ability to cope with issues related to evolution, losing a job, dieting, political issues, violence, war, ethics in sports, junk food, sex, drugs, and popular music. Such issues span across subject areas and often require multi-disciplinary knowledge and skills." Kiek kartų mokykloje buvo iškelti realaus gyvenimo klausimai, kuriuose svarbi yra tavo nuomonė? Nesiruošiu ir aš švaistyti daugiau laiko, bet jeigu nori pamatyti daugiau, atsiversk P.ISA įvertinimus ir pamatyti mūsų nuostabios švietimo sistemos rezultatus ir tada dar kartą pasakyk ar tikrai viskas taip gerai mūsų mokyklose.. :)
 
Siųsti privačią žinutę
Foxiz
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 18-01-2018 14:26
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 151
Įstojo: 12.08.14

polas parašė:
Palauk, mes kalbėjom apie mano tinginystę ir kaip pakeisčiau tą mokymosi sistemą į geresnę, matematikos integralai ir pan. yra kita istorija, nes, jeigu neklystu, egzaminuose pateikiamos jų formulės, todėl jų kalti nereikia. Gramatikos problemos yra pas mus dar labiau ryškesnės, kaip pavyzdį galima pateikti tavo paskutinę žinutę. Iš to pačio straipsnio: "Students are regularly asked to show their ability to cope with issues related to evolution, losing a job, dieting, political issues, violence, war, ethics in sports, junk food, sex, drugs, and popular music. Such issues span across subject areas and often require multi-disciplinary knowledge and skills." Kiek kartų mokykloje buvo iškelti realaus gyvenimo klausimai, kuriuose svarbi yra tavo nuomonė? Nesiruošiu ir aš švaistyti daugiau laiko, bet jeigu nori pamatyti daugiau, atsiversk P.ISA įvertinimus ir pamatyti mūsų nuostabios švietimo sistemos rezultatus ir tada dar kartą pasakyk ar tikrai viskas taip gerai mūsų mokyklose.. :)


matematika nera kita istorija, klausimas "kam man to reikes ateityje" klausiamas jau seniai, o mes apie ta paty ir snekam "kam tos teorijos, reikia praktikos". Snekant apie tinginyste tai tu man nieko neyrodiai, tas pasakymas jog 9 bala turejau online forume tai isvis nieko nesako. Ir seni, kablelius, taskelius dedu jog bent sakiny suvirskintum lengviau, jeigu manai kad as juos desiu atsizvelgdamas y yterpinius, papildinius, paziminius ir t.t, bei desiu nosines ysidemetinos rasybos zodziuose tame paciame online forume tai tu tikrai............Siaip nieko pries, jei taip nori gali parodyt koks tu intelektualus rasydamas š į ė č, aciu kad taip stengiesi.
 
Siųsti privačią žinutę
polas
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 19-01-2018 00:51
Geimeris


Pranešimai: 312
Įstojo: 13.08.11

Aš neturiu omeny lietuviškų rašmenų, bet persiskaityk kiek klaidų privėlei ir be jų.. :D Šnekant apie tinginystę tu man neįrodei kodėl aš tinginys nors pats teigei, nes esu kritiškas ties mokymosi sistema. Matematika yra visiškai kita istorija, nes matematiką suprasti, o ne kalti reikia, bet savo teiginiu pagrindei, kad mokymosi sistema tikrai nėra tobula, nes to nepritaikysi gyvenime.
 
Siųsti privačią žinutę
Foxiz
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 19-01-2018 18:55
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 151
Įstojo: 12.08.14

jeigu manai kad as juos desiu atsizvelgdamas y yterpinius, papildinius, paziminius ir t.t, bei desiu nosines ysidemetinos rasybos zodziuose tame paciame online forume tai tu tikrai............


dar kartely perskaitom
 
Siųsti privačią žinutę
polas
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 19-01-2018 21:00
Geimeris


Pranešimai: 312
Įstojo: 13.08.11

Neįdomūs tie man kableliai ir taškai, tiesiog kai nori rašyti "į" tai naudok "i", o ne "y", nes atrodo, kad ne tik kompiuterinio raštingumo neišmanai, bet ir elementarios 5 klasės gramatikos, bet ką aš čia pasakoju, gi online forume tu gali daryti ką nori ir rodyti savo išties aukšto lygio išmintį normaliai neišdėstydamas savo argumentų. O lietuviškų rašmenų naudojimas nėra išminties rodymas, tai tiesiog normalaus, save gerbenčio lietuvio norma. :)
Redagavo polas 19-01-2018 21:02
 
Siųsti privačią žinutę
Foxiz
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 19-01-2018 21:28
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 151
Įstojo: 12.08.14

polas parašė:
Neįdomūs tie man kableliai ir taškai, tiesiog kai nori rašyti "į" tai naudok "i", o ne "y", nes atrodo, kad ne tik kompiuterinio raštingumo neišmanai, bet ir elementarios 5 klasės gramatikos, bet ką aš čia pasakoju, gi online forume tu gali daryti ką nori ir rodyti savo išties aukšto lygio išmintį normaliai neišdėstydamas savo argumentų. O lietuviškų rašmenų naudojimas nėra išminties rodymas, tai tiesiog normalaus, save gerbenčio lietuvio norma. :)


naudok "i" :DDDDD tada jau eik per visus forumus ir skleisk savo erezijas nes niekas taip neraso. Tu aplamai pacios minties nepagavai, as ne apie butent kablelius ir taskus, o apie tai jog as neketinu stengtis taisyklingai rasyt del taves ar kitu.

Šnekant apie tinginystę tu man neįrodei kodėl aš tinginys


kaip ir tu man neyrodei jog nesi, cia kazka bandei primest su savo 9 balu ir ystojimu y "patinkanty uni", o as IR sakau jog toks pasisakymas onlaine tai snipsto vertas.

Kodel as isvis turiu tau antra karta viska aiskyt? sunkiai pagauni kaip su 9 balu, prastai vaikinuk :D
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
10 ir 12 kl. kalbėjimo potemės ir jų rašymas 2023 Mokslas 6 08-02-2023 23:51
10 ir 12 kl. kalbėjimo potemės ir jų rašymas Mokslas 14 10-04-2019 10:52
10 klasės kalbėjimo potemių rašymas Skelbimai 1 03-10-2018 15:31
Dėl kalbėjimo pirkimo. Mokslas 5 13-02-2018 17:28
2017m. 10 ir 12 klasės kalbėjimo potemės Mokslas 10 27-02-2017 17:32
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download