MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 15

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,761
Naujausias Narys: Gustasss
Trisdešimt penktasis konkursas

Išrinkti nugalėtojus buvo sunku, nes perskaičiau daug gerų aprašymų tikrai vertų prizo, bet yra tik 8 prizai, taigi, nenusiminkite kas nepatekote tarp laimėtojų.
Laimėtojai:
Wololo - Cave Story+
deivis88 - How to Survive - Storm Warning Edition
NoScope - Thomas Was Alone
legius400 - MANOS: The Hands of Fate Director's Cut
Laurynas - Guacamelee! Gold Edition
getcrazy - Dustforce
xkristukasx5 - Puzzle Bots
CountedIowa44 - VVVVVV

Kas pirmas paprašys, to ir žaidimas. Norimo žaidimo prašykite asmenine žinute man (Gintaxas).


Jei buvo tokių kas laukė, tai sulaukė 35 konkurso! Šį kart konkursas nesudėtingas: turite aprašyti savo mėgstamiausia žaidimą (Koks tai žaidimas?, trumpas aprašymas, kodėl patinka?, ar rekomenduotumėt kitiems?). Aštuoni geriausiai ir išsamiausiai aprašę žaidimą gaus po prizą. Aprašymus rašykite šio konkurso komentaruose. Konkursas vyks iki šeštadienio (24 d.) vakaro. Sėmės!
Komentarai
#1 | Qiux · October 18 2015 18:20:03
Santa Claus In Trouble - Pats pirmas pc žaidimas man, kalėdinis kurį ir žaidžiau per kalėdas 2007, labai daug įspūdžių šis žaidimas padarė visiems jį patariu pažaisti kas jo dar nėra žaidė pasaka ne žaidimas :D gaila kad cdv užsidarė ir niekad nesukurs 3 dalies, žadu ir šiemet šį žaidimą sužaist per kalėdas :D
#2 | Neduxas123 · October 18 2015 18:25:02
Gmod- veinas iš mano seniausių žaidimų, pradėjau žaist nuo Gmod 11 ir nustebau, kad gali daryti KĄ TIK NORĮ, statyti namus, mašinas po to juos sugriauti kokiu tik nori būdu, pasišaudyti su draugais, siūstis įvairius modus, žaidi kitokius gamemode'us. Šis žaidimas man netgi konkursą padėjo laimėti...

Taigi, iš aprašymo jau ir taip aišku, kad rekomenduoju :))))

Ir pats žaidimas labai pigus :)
#3 | Daryl_Dixon · October 18 2015 18:36:18
Qiux- Čia Ir Mano Šitas Pirmas žaidimas :)
#4 | Medinis Akmuo · October 18 2015 18:53:06
Taigi, taigi, metas aprašyti savo mėgstamiausią žaidimą! :D
Mano favoritas - ne koks CoD, BF ar kitoks ubi-bevertis-šū|)as. Tai auksarankių Valve darbas - Half-Life 2. Tai yra tęsinys iš pirmosios Half-Life dalies.
2-sios dalies pradžia: G-Man(kitaip žinomas kaip gubernatorius) atsiunčia į ateitį Gordoną Freemaną, Black Mesa inžinierių, kuris sukėlė chaosą laboratorijoje ir išgelbėjo pasaulį nuo visiškos betvarkės. Aplinkui - kombainai(ne, tai ne žemės ūkio technologijų mašina ar virtuviniai kombainai. Tai - pavaldiniai, kurie tarnauja Administratoriui 1), vargšai, nuskriausti ir pavargę nuo šios betvarkės, apleisti pastatai, masinės kratos. Taigi, neiškentęs Gordonas, ima tuoj pat tvarkyti Miestą-17, gelbėti žmones ir nuversti vadovą.
Kodėl man šis žaidimas patinka? Nes tai yra mokantis žaidimas. Žaidimas, kuris moko, kad reikia kovoti kooperatyviai, nepasiduoti, gelbėti savus, kad ir kas benutiktų. Istorija - fantastiška. Taip pat šiame žaidime jums reikės pasukti smegeninę, nes yra galvosukių, kaip pereiti tam tikrus spąstus, praėjimus.
Rekomenduoju šį žaidimą, nes tai nėra paprastas žaidimas. Tai - auksas.
#5 | MrStoone · October 18 2015 19:22:59
Mano vienas iš mėgstamiausių žaidimų yra GTA V. Tai veiksmo-nuotykių atvirojo pasaulio žanro kompiuterinis žaidimas. Tai yra pirmas visiškai naujas „GTA“ serijos žaidimas nuo 2008 metais pasirodžiusio „Grand Theft Auto IV“. „GTA V“ veiksmas sugrįžo į Los Santos miestą bei San Andreas apylinkes, paremtas Los Andželu, tačiau šį karta miestas, bei visas žaidimo pasaulis yra daug didesnis bei detalesnis. Taip pat pirma kartą „GTA“ žaidimų serijos istorijoje, naujoji dalis turi 3 pagrindinius veikėjus: Maiklą (Michael), Frankliną (Franklin) ir Trevorą (Trevor). Žaidimo eigoje tenka žaisti su kiekvienu iš jų, o kai kurias misijas teks atlikti žaidžiant visais trimis. GTA V- Tai auksas, GTA V- tai aukštesnis lygis... :)
#6 | Yugi · October 18 2015 19:30:16
Medal Of Honor Pacific assault-Nes visų pirma vyskta veiksmas antrajame pasauliniame kare(tiksliau kaip Japonijos Imperiją išdrįsta užpulti JAV karinę bazę-Pearl Harbora,Havajų salose).Bet ne tik dėl šio įvikio įstrigo man šis žaidimas,o dėl to,kad žaidi už jauną karininką kur nuo pradžios iki galo susipažini dar su kitais trim karininikais tai:Willy-talentingiausias snaiperis iš komandos,Sulivan-Medikas kuris dažniausiai galbės jūsų snaiperį,bei Frank-vadovjaujantis mūsų 3 žmonių komandai,vėliau gaunantis sežanto laispnį.Šis žaidimas išskirtinis tuo,kad bus kovojame ne Europoje,o Ramiojo vandenyjo salose(Nedaugelis žaidimų tai pasiūlo tiesa?).Pagrindinis veikėjas per žaidimo cutscenes rašo laiškus savo tėčiui ir mamai pasakoja,kaip jam sekasi kovoji su priešais ir pan.O dėl ko man įstrigo ši MoH dalis?Todėl,kad veiksmas vyksta Ramiojo vandenyno salose,tave visada lydi šie trys kompanionai kuriuos pirmai minėjau.Žaidimą rekomenduočiau antrojo pasaulinio karo žaidimų fanas,mėgėjams,bei šaudyklių megėjams
#7 | Ryuk · October 18 2015 20:17:41
Taigi, mano mėgstamiausias žaidimas yra League of Legends (toliau LoL). Jį žaidžiu jau treti metai, praleidau prie jo apie 1600h. Ir kažkodėl nesigailiu :D. Tai vienintelis žaidimas, kurį žaidžiu tiek laiko ir jis man dar neatsibodo. Deja, jis turi neigiamą pusę, community ://... Kuri yra viena iš prasčiausių visame gaming'o pasaulyje, bet tai galima apeiti, maždaug nekreipiant dėmesio į visus flamer'ius ir rage kids :D. Jeigu kas nežino, kas yra LoL'as (visi turėtų žinot :D) tai MOBA žanro žaidimas, daug neaprašinėsiu, tiesiog pagrinde 5v5 (nes kitų gamemode beveik niekas nelošia :D) su pasirinktais champ'ais turi sunaikinti priešų Nexus'ą ir taip laimėti mačą. Rekomenduočiau šį žaidimą kitiems, nes jį galima žaist su draugais, tai tikrai niekaip neatsibostų ir taip praleistumėte daug labai smagių gyvenimo valandų. Tai va taip :D.
#8 | tomuco · October 18 2015 20:20:33
Šiuo metu mano mėgstamiausias žaidimas - The Forest. Jame turite išgyventi saloje, kurioje knibždėte knibžda kanibalų. Galite statyti namus, įvairius spąstus, pasigaminti ginklų ir t.t. Šis žaidimas man patinka, nes yra Co-op ir su draugu labai smagu daužyti kanibalams dantis :D Siūlau visiems, kuriems patinka survival ir mini siaubo žaidimai.
#9 | Wololo · October 18 2015 20:26:18
Let's kill the sound...
Senasis gerasis Dead Rising 2 labai smarkiai įsiminė , nors ir Capcom stiliaus , arcade lygio žaidimas. Labai įsiminė žudymo būdai bei Capcom stiliaus durnavojimas. Dalyvaujame projekte - TIR , kuriame kaip kokioje gladiatorių arenoje - turime žudyti zombius , o už tai mums moka gerus pinigus , tačiau po pasirodymo einant pasiimt tai kas svarbu , pastate nuaidi sprogimas , pasipila krūva zombių ir *bam* kyla sumaištis per kurią išdvesia krūva žmonių. Skubom sužinoję bėgam į bunkerį ir suspėjam paskutinę minutę. Atvykę sužinome , kad bunkeryje visiška š*kna , nes trūksta būtiniausių dalykų , o aplink mus trinasi krūva verksnių bobų bei ksenofobas apsauginis , kuris galėtų nušaut bet kurį iš mūsų , tačiau mums kažkokia draugiška ryža merga padedama rast prieigą į miestą. Nuo pat pradžių mums atviras miestas , bet mums koją kiša laiko trūkumas (72 valandos visai veiklai) , misijos ir jų lygiai skirstomi bylomis bei yra priklausomybė nuo Zombrexo. Dar pamiršau paminėti , kad mes esame neteisingai apkaltinamas , jog sukėlėme sumaištį lošimų mieste ir , kad į laisvę paleidome zombius , todėl mums reikia iki pat galo žaidimo įrodyt , kad esame nekaltas dėl to mūsų daugelis nekenčia. Labiausiai patiko žaidime prasinešt su combo weapons , kuriuos galima pasidaryti bet kuriame darbo kambaryje iš 2 ar daugiau komponentų (pvz. vikingų kirvį - Defiller , kurį galima pasidaryti iš kirvio ir kuvaldos arba Lightsaber - iš briliantų ir prožektoriaus) ir , kad yra lygių kėlimasis viso žaidimo metu (jų yra ~50) , dėl kurio gerėja mūsų savybės - didėja bėgimo greitis , jėga , (magiškai) didėja inventoriaus talpa , atsiranda daugiau combo moves. Yra dar žmonių gelbėjimas už kurį gaunam XP ir kitų bonusų , bet jis labai užknisa , nes žmonės turi skirtingus reikalavimus (pvz. merga neis į bunkerį , jei neneši jos iki ten ant kupros nuogas). Dar labai patiko psichopatai ir jų žudymas. Kai kurie to nusipelno , o likusių šiek tiek gaila , nes jiems nepasisekė ir dėl to jie atsidūrė lūžio taške. Jie išsidėstę viso žaidimo metu , skirtingose vietose , skirtingu laiku ir dėl skirtingų priežasčių pvz. paleistuvis Rendis bažnyčioje bando tuoktis su jau kažin kelinta žmona , nes nenori mirti nep*sęs arba krūva kaimiečių "valo Ameriką" nuo kitų žmonių , žudydami praeivius. Už jų žudymą taip pat gauname XP , o kai kurie iš jų yra glaudžiai susiję su istorija , todėl yra privaloma kautis su bent puse jų.
Šitas žaidimas gerai išmokė mane: perdėtai nepasitikėt moterimis , daryt kas patinka , negyvent Amerikoje , nepirkt saldainių iš nepažįstamo dėdės , ai ir dar , kad paštininkai nėra geri žmonės.
#10 | wan · October 18 2015 21:00:34
Pačio, kaip labiausiai mėgstamo žaidimo arba neturiu, arba dar neatradau, bet turiu favoritą, kuris gali užimti šią poziciją. Nuo mažens žavėjausi Grand Theft Auto serija, pradėjau jį žaisti berods nuo GTA2 ir taip sekiau šią serija, bene daugiausiai laiko praleidau žaisdamas GTA San Andreas, tai buvo bene geriausia serijos dalis (man) iki šių metų. Taigi išleido Grand Theft Auto V žaidimą. Manau, dauguma jau žinote, jog tai yra 5-oji Rock star games studijos kurtos GTA serijos dalis. Šis žaidimas, kaip ir ankstesnė dalis, man patiko dėl visiškos žaidėjo laisvės, sumaniai padarei- džiaugiesi rezultatu. Nors nepavyko šiame žaidime užbaigti viso story line, tikriausiai dėl prasto kompiuterio, bet "prasinešti" pro patį Los Santos miestą tikrai patiko. Dėl gyvos gamtos, ir gatvių, dėl slaptų galimybių ir automobilių, dėl visko mėgau šį žaidimą. Šį žaidimą tikrai rekomenduoju kiekvienam jį, aišku jei dar nesate bandę ir jūsų žaidimų platforma jį palaiko, jei ne nepabijokit sugrįžti ir prie senesnių dalių.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

avatar
16/01/2024 13:22
Šiandien baigiau dėti vieno konkurso nuotraukas. Dabar darau pertrauką, o po kiek laiko vėl pradėsiu dėti kito konkurso foto.

avatar
14/01/2024 17:21
Sveiki, Taki, tai, kad normalus tas GTA V ir Story Mode, ir GTA Online :)

avatar
12/01/2024 20:43
Kas naujo šaika?

avatar
26/12/2023 01:18
Jeigu GTA VI Online bus toks pats kaip kad GTA V Online - bus liudna. Developeriai turėtų kažką daryti su mod pinigais ir mod ginklais. Legit žaidejas gali gauti ban už tai kad gavo mod pinigų. O jeigu lyginant tik Single-Player, tai... žaisti solo nėra fun, ypač prieš botus. Bet jeigu GTA VI turės galimybę žaisti Story misijas su draugais - tada gali būti visai fun. Iš grafikos perspektyvos - reikės galingo PC, bus daug neigiamu reviews apie bugus ir fps iš žaidėjų su silpnais PC ;D

avatar
12/12/2023 20:27
Geros grafikos

avatar
08/12/2023 20:58
Asmeniškai nesukėlė daug emocijų, tikiuosi, jog nebus Grand Theft Auto V kopija

avatar
05/12/2023 16:53
Kaip vertinate Grand Theft Auto VI Trailerį?

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download