Dėl norimo žaidimo rašykite man (Gintaxas) asmeninę žinutę su žaidimo pavadinimu. Kas pirmas to žaidimas.
Naujas konkursas! Užduotis labai paprasta - turite komentaruose parašyti koks jūsų mėgstamiausias žaidimų žanras ir kodėl. Sekmadienio vakare bus išrinkti 8 dalyviai, kurie laimės po žaidimą. Sėkmės!
Niekada negali žinoti, kada kas prisikabins. Nesislepiu tai mane rasti nesunku. Visgi priėmiau sprendimą atisakyti piratinio turinio ir to jau nekeisiu. Taip, lankomumas labai krito, bet kitaip ir nebuvo galima tikėtis.
latga niekada nesikabino ir niekada nesikabins prie warez tipo tinklapiu, kuriuose rašomi torrent linkai iš kitu trackeriu. latga yra tokia nereiksminga organizacija, kad ji net nesugeba nieko padaryti linkomanijai jau daug metu, jos bijoti yra tiesiog juokinga, abejoju ar tai yra tikra priezastis, o šiaip siulau paskaityti istatymus, niekas nedraudzia dalintis linkais, bausti galima tik tuos kurie sukuria linkus, o ne tuos kurie dalinasi,